جمعه، ۰۴ مهر ۹۳ - ۰۶:۳۷

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پروژه‌های عمرانی ماکو به لحاظ قرار گرفتن در منطقه‌ی آزاد و تأثیر آنها در توسعه و پیشرفت…

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پروژه‌های عمرانی ماکو به لحاظ قرار گرفتن در منطقه‌ی آزاد و تأثیر آنها در توسعه و پیشرفت منطقه و استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌غربی، دکتر «بهادری» به همراه شماری از مدیران کل در قالب کمیته فنی استان در بازدید از پروژه‌های عمرانی ماکو افزود: پروژه‌های عمرانی ماکو به لحاظ قرار گرفتن در منطقه‌ی آزاد و تأثیر آنها در توسعه و پیشرفت منطقه و استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی اظهار کرد: می‌کوشیم تا با اختصاص دادن به موقع اعتبارات، پروژه‌هایی با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانیم.

معاون امور عمرانی استاندار در خصوص طرح آبرسانی به 16 روستای منطقه‌ی بورالان گفت: برای اجرای این طرح حدود 23 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که هم‌اکنون از پیشرفت فیزیکی 80 درصد برخوردار است و با اتمام این طرح برای 475 خانوار و جمعیتی بالغ بر 2125 نفر آب شرب سالم تأمین می‌شود.

هم‌چنین در این بازدید «علیزاده» فرماندار ماکو هم با بیان اینکه در سال 93 تعداد 8 پروژه عمرانی ملی استانی شده وجود دارد، افزود: برای این تعداد پروژه، اعتباری بالغ بر 110 میلیارد ریال مصوب شده است که در 6 ماهه‌ی نخست سال، 71 درصد اعتبارات اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: 87 پروژه عمرانی با اعتبار مصوب 78 میلیارد ریال نیز در قالب تملک دارائی‌ها در شهرستان اجرا می‌شود که در 6 ماهه‌ی نخست سال، 41 درصد اعتبارات اختصاص یافته است.

براساس این گزارش، طرح میدان ورودی شهر، تصفیه‌خانه‌ی آب شرب، تقاطع غیرهم‌سطح «ماکو- بازرگان»، مجتمع آبرسانی 16 روستای بورالان از طرح‌های مورد بازدید معاون امور عمرانی استاندار و هیئت همراه در شهرستان ماکو بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *