شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی شنبه شب در شورای حفاظت آب استان کرمان با اشاره به وضعیت بحرانی آب در استان…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی شنبه شب در شورای حفاظت آب استان کرمان با اشاره به وضعیت بحرانی آب در استان کرمان اذعان داشت: یکی از طرح هایی که برای مقابله با بحران موجود ارائه شده طرح پلیس راه است.

وی با اشاره به اینکه تلاش های صورت گرفته برای تهیه طرح گفته شده، افزود: چنانچه این طرح به خوبی اجرا شود می تواند در حل بحران آب تاثیر بسزایی داشته باشد.

رزم حسینی از تصویب طرح پلیس آب استان کرمان در وزارت نیرو خبر داد و اذعان داشت: با اتمام مراحل کارشناسی این طرح در استان اجرایی می شود.

وی یادآور شد: هر طرحی در ابتدای اجرا ممکن است با نواقصی مواجه باشد و نواقص موجود در طرح پلیس آب نیز شناسایی و برطرف می شود.

استاندار کرمان با اشاره به آغاز کارهای اجرایی طرح پلیس آب در برخی از شهرستان ها کرمان، افزود: کمیته تبلیغات شورای آب استان کرمان نیز تشکیل شده است.

رزم حسینی حل بحران آب را در گرو همکاری همگان دانست و گفت: باید تبلیغات در خصوص طرح پلیس آب صورت گرفته و همگان با زوایای این طرح آشنا شوند.

استاندار کرمان بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ صرفه جویی در بخش خصوصی تاکید کرد و یادآور شد: کشاورزان نیز باید به سوی استفاده از روش های آبیاری نوین در مزارع خود سوق داده شوند.

نماینده عالی دولت در استان کرمان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حضور در شورای آب استان دعوت به عمل آورد و گفت: جلسات شورای آب در شهرستان ها نیز باید با جدیت پی گیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.