جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۶

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، شاگردان کارلوس کی روش که ظهر روز پنجشنبه آخرین تمرین خود قبل از ترک سائوپائولو را…

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، شاگردان کارلوس کی روش که ظهر روز پنجشنبه آخرین تمرین خود قبل از ترک سائوپائولو را در کمپ کورینتیانس برگزار کردند، عصر پنجشنبه راهی شهر بلوهوریزنته شدند تا خود را برای برگزاری دومین دیدار در بیستمین دوره جام جهانی برابر آرژانتین آماده کنند.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از ورود به این شهر در هتل ” سيزر بيزينس” که یک هتل چهار ستاره است مستقر شدند. این هتل هم مثل هتلی که تیم ملی در شهر کوریتیبا در آن مستقر شده بود تحت تدابیر شدید امنیتی قراردارد و ورود و خروج به آن با شرایطی سخت و دشوار صورت می گیرد.

هتل تیم ملی فوتبال ایران در شهر بلوهوریزنته

عصر پنجشنبه تعدادی از هواداران تیم ملی فوتبال ایران که کمتر از 10 نفر بودند مقابل هتل تیم ملی حضور پیدا کردند تا شاید بتوانند بازیکنان این تیم را ببینند. نیروهای امنیتی هم در اطراف هتل مستقر شده اند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و آرژانتین از دور دوم مرحله مقدماتی بیستمین دوره جام جهانی ساعت 20:30 دقیقه روز شنبه به وقت ایران در ورزشگاه مینیرائو شهر بلوهوریزنته برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.