جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۰۴

 به گزارش خبرنگار مهر، محمد معصومی شامگاه پنجشنبه در همایش شوراهای اسلامی کلاردشت با توجه به اهمیت شورا گفت: شوراهای شهری و روستایی…

 به گزارش خبرنگار مهر، محمد معصومی شامگاه پنجشنبه در همایش شوراهای اسلامی کلاردشت با توجه به اهمیت شورا گفت: شوراهای شهری و روستایی درمنطقه‌ای خدمت می‌کنند که موهبت الهی به عینه درآن مشهود است و به همین خاطر شاهد حضور گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری در این منطقه زیبا هستیم.

معصومی درادامه افزود: در تعدادی از روستاها از جمله روستای طبرسو و پیقلعه، شوراها خوب کار کرده اند و اگرمسؤلیت کار در این روستاها به فرمانداری محول می شد شاید نمی توانستیم اینگونه کار کنیم.

فرماندار کلاردشت با اشاره به همکاری متقابل شوراها و مدیران اجرایی گفت: برای پیشبرد کار و رسیدگی به خواسته مردم، تعامل مدیران اجرایی وشوراهای اسلامی لازم است.

در ادامه این مراسم مرتضی شریفیان به نمایندگی ازسوی دیگر شوراها با اشاره به اهمیت وجایگاه شورا گفت: ازدیدگاه قرآن شورا به معنای مشورت و کار جمعی است و قانون اساسی نیز به مشارکت مردم درسرنوشت خود تآکید دارد.

وی در ادامه با انتقاد ازنمایندگان دوره‌های گذشته مجلس و دیگرنهادهای اجرایی گفت: ما درسنوات گذشته طرح و برنامه مدونی جهت حل مشکل کشور شاهد نبوده‌ایم، حال اینکه شوراهای اسلامی کلاردشت درانجام وظیفه خود درقبال مردم کارنامه مثبت وقابل قبولی ارائه کرده است.    

وحید مسلمی عضو شورای اسلامی شهر کلاردشت نیز با اشاره به سخنان امام راحل درخصوص شوراها گفت: امام خمینی(ره) شوراهای اسلامی را حلقه اتصال بین دولت ومردم می‌دانستند.  

عضو شورای شهر گفت: مردم درقبال انتخاب ما خواسته ای از ما دارند و وظیفه ما این است که بهترین‌ها را برایشان فراهم کنیم.

محمد سنایی بخشدار سابق کلاردشت با اشاره به خدمات هشت ساله خود دربخشداری کلاردشت گفت: من به عنوان اولین بخشدار بومی کلاردشت انتخاب شدم با کمک شوراها و دیگرمدیران اجرایی توانستم انجام وظیفه کنم.

سنایی گفت: من این جلسه را وداع نمی گویم بلکه این مسؤلیت خطیر را به برادر دیگری می سپارم.

زکاییان بخشدار جدید با قدردانی از تلاش 8 ساله دکتر سنایی بخشدار سابق واهمیت شوراها گفت: این مسئولیت خطیری که برادران شورا برعهده دارند یک امانت است که به ما سپرده شده است،

وی درادامه گفت: بنده از تجربه خوب شما عزیزان و دیگر مدیران ارشد منطقه استفاده می کنم تا باکمک هم بتوانیم منطقه گردشگری بهتر از گذشته بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.