چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۵

نماینده‌ی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و پیشرفت استان باید میان مسئولان و دستگاه‌های مختلف تعامل…

نماینده‌ی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و پیشرفت استان باید میان مسئولان و دستگاه‌های مختلف تعامل باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، حجت‌السلام «سید محمدباقر عبادی» ظهر امروز(چهارشنبه 12 شهریورماه) در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بیرجند گفت: همه‌ی پست‌ها و مقام‌ها امانتی است که بر دوش انسان‌هاست و باید به نحو احسن این وظایف را انجام دهیم.

وی ادامه داد: همه‌ی دستگاه‌ها باید تعامل داشته باشند و در پی این تعامل استان می‌تواند پیشرفت کند.

نماینده‌ی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سایه‌ی تعامل منافع مردم تأمین می‌شود، افزود: سفر معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس‌جمهور یکی از آثار تعاملی بود که در میان دستگاه‌ها وجود داشت و در صورتی که تعاملی بین دستگاه‌ها نباشد هیچ گونه اتفاقی مثبت در راستای توسعه استان نمی‌افتد.

«رضا منصوری»، فرماندار بیرجند نیز در این جلسه گفت: با روی کار آمدن دولت «تدبیر و امید» فرصت مناسبی فراهم شد تا همه‌ی دستگاه‌ها با همدلی و تعامل مشکلات جامعه را برطرف کنند.

وی ادامه داد: با استفاده از تعامل باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جامعه در راستای توسعه‌ی کشور استفاده کنیم.

فرماندار بیرجند خاطرنشان کرد: باید با تعامل و در چارچوب قانون در راه توسعه و خدمت به مردم گام برداریم، چون مردم در صحنه‌های مختلف ثابت کردند که استوار و پایدار از دولت حمایت می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *