جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر طاهایی گفت: هدف دولت یازدهم برقراری عدالت است و دکتر روحانی و اعضای کابینه تمام تلاش خود…

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر طاهایی گفت: هدف دولت یازدهم برقراری عدالت است و دکتر روحانی و اعضای کابینه تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم در کشور به کار گرفته اند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: انتخاب شعار تدبیر و امید معنایش این نیست که دولت های قبلی این هدف را دنبال نکرده اند، بلکه رئیس جمهوری با انتخاب این شعار وظیفه خود و اعضای کابینه را بسیار سنگین تر کرد.

وی با اشاره به آنچه که نامناسب بودن وضع بودجه ای کشور در شرایط موجود خواند افزود: با این وجود، دولت خود را بیش از گذشته ملزم به برقراری عدالت در جامعه و تقویت تعاونی ها می داند.

طاهایی خاطرنشان کرد: براساس برآورد، اگر قرار باشد بخش تعاون 25 درصد در توسعه اقتصاد کشور سهم داشته باشد، باید رقم 378 هزار میلیارد تومان در این بخش سرمایه گذاری شود.

این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه از مهم ترین برنامه های مورد توجه وزیر کار، افزایش هم افزایی و هماهنگی میان کارکنان ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها است گفت: توجه به این امر سبب شده اکنون حدود 80 درصد از مدیران ادارات کل تعاون استان ها بدون تغییر در مسئولیت خود باقی بمانند.

وی افزود: البته حفظ وحدت و افزایش هم افزایی نکته ای است که دکتر روحانی نیز همواره بر آن تاکید و عنوان می کنند که نباید برای انقلاب دشمن تراشید، زیرا نظام به اندازه کافی دشمن خارجی دارد.

طاهایی با اشاره به بالا بودن رقم بیکاری گفت: آنچه در شرایط کنونی نوعی هنر و مهارت محسوب می شود ایجاد کار و دلگرم نگه داشتن کارگر و کارآفرین است و همه باید برای تحقق این مهم در کشور تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.