جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۵۴

«اسماعیل مختاری دولت آبادی» روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا از مشمولان خواست از مراجعه حضوری به شرکت های تعاونی…

«اسماعیل مختاری دولت آبادی» روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا از مشمولان خواست از مراجعه حضوری به شرکت های تعاونی خودداری کنند تا تدابیر لازم اتخاذ شود.

وی با بیان این که برنامه و چگونگی توزیع این برگه ها متعاقبا اعلام می شود، افزود: یک میلیون و 200 هزار نفر در استان تهران مشمول دریافت برگه های سهام عدالت کارگران فصلی هستند.

مدیرکل دفتر امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی با یادآوری برنامه ارسال دعوتنامه مشمولان استان تهران و سایر استان ها همزمان با روز کارگر، خاطرنشان کرد: تعداد زیاد مشمولان سبب شد تا کار توزیع برگه ها با مشکل مواجه شود.

وی همچنین اظهار داشت: کار توزیع و ثبت نام سهام عدالت کارگران فصلی در سایر استان ها در مراحل پایانی است.

مدیرکل دفتر امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: براساس قانون سازمان خصوصی سازی باید این برگه ها را به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تحویل دهد تا میان مشمولان توزیع شود.

مختاری دولت آبادی به ارسال نامه هایی برای تحویل این برگه ها اشاره کرد و گفت: از آنجا که تعداد مشمولان در تهران بسیار بالا است توزیع آنها نیاز به هماهنگی های ویژه دارد.

وی افزود: در همین راستا جلسه ای در ماه های پایانی سال گذشته با دست اندرکاران ذیربط برگزار و مقرر شد که برگه ها به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تحویل داده شود اما میزان این برگه ها حدود 700 کارتن است که برای جابه جایی آن نیاز به دو تریلی است.

مدیرکل دفتر امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی همچنین گفت: این مشکلات سبب شده تا برگه ها تاکنون در سازمان خصوصی سازی باقی بماند و کار توزیع آن نیز انجام نشود، البته برای رفع این مشکلات برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: آخرین گروه توزیع سهام عدالت مربوط به کارگران فصلی و ساختمانی که ثبت نام آنها از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده است.

مختاری دولت آبادی ادامه داد: تاکنون برای 6 میلیون و 555 هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی و اعضای خانواده های آنها، سهام عدالت صادر شده که سازمان خصوصی سازی تا 10 اردیبهشت ماه سال جاری برگه های سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی را به 29 استان ارسال کرده است.

اقتصام(4)9141**1558**1336

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.