شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۱۱:۲۳

رئیس سازمان نظام پزشکی زاهدان گفت: به دلیل واقعی نبودن تعرفه‌ها برخی از پزشکان تمایلی به انجام برخی از اعمال تشخیصی و یا…

رئیس سازمان نظام پزشکی زاهدان گفت: به دلیل واقعی نبودن تعرفه‌ها برخی از پزشکان تمایلی به انجام برخی از اعمال تشخیصی و یا درمانی را نداشتند و این موضوع هزینه‌های اضافی را بر بیماران تحمیل می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، علیرضا مالکی افزود: با اجرای مفاد کتاب ارزش‌گذاری، دامنه خدمات طرح تحول سلامت به حوزه فعالیت بخش خصوصی هم کشیده خواهد شد و شاهد کاهش 25 درصدی در هزینه‌های پرداخت شده از سوی مردم در بخش خصوصی خواهیم بود.

رئیس سازمان نظام پزشکی زاهدان در ادامه بر آمادگی فعالان بخش خصوصی در همراهی با دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای اجرای هرچه بهتر طرح تحول نظام سلامت تاکید کرد.

وی هدف اصلی از اجرای طرح تحول نظام سلامت را حذف و ریشه‌کن کردن پدیده زیرمیزی عنوان کرد و گفت: در طول سال‌های اخیر به علت عدم توجه کافی به حوزه سلامت، رفاه و حرمت پزشکان مخدوش شده بود.

مالکی با اعلام این مطلب که افزایش جاذبه فعالیت در بخش دولتی در مقایسه با بخش خصوصی از محورهای اصلی اجرای طرح تحول نظام سلامت است، خواستار نگاه ویژه دولت به استان سیستان و بلوچستان شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.