چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۰

به گزارش ایرنا، مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در این نشست گفت: این طرح مطالعاتی می تواند…

به گزارش ایرنا، مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در این نشست گفت: این طرح مطالعاتی می تواند گامی در جهت تقویت کیفی عملکرد کارگروه در تصمیم گیری ها و هدایت استان به سمت نیازها و جلوگیری از انحراف رسالت دستگاهها در بخش های مختلف باشد.

محسن اسماعیلی اظهار کرد: با توجه به اهمیت شناخت ظرفیت های استان و هدایت منابع برای تحقق اهداف تعیین شده در برنامه پنجم توسعه، سند چشم انداز استان، طرح جامع ناحیه ای، طرح آمایش و مجموعه شهری این مطالعات بررسی می شود.

وی افزود: این ظرفیت ها در بخش دامی، کشاورزی، صنعتی و گردشگری با رعایت ضوابط زیست محیطی و ظرفیت آب استان مورد بررسی قرار می گیرد.

این مسوول خاطرنشان کرد: این طرح قرار است با هماهنگی معاونت های برنامه ریزی و عمرانی استانداری و سایر دستگاههای ذیربط تهیه و در اولویت اجرا قرار گیرد.

رییس دبیرخانه کمیسیون های تخصصی حوزه مدیریت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی نیز در این نشست گفت: دستورالعمل گردش کار پرونده های اشخاص خصوصی برای تسریع در روند بررسی و تصویب درخواست ها مبنی بر احداث ساختمان و تاسیسات در خارج از محدوده شهرها با هدف تعدیل گردش کار اضافی وارد بر ادارات ذیربط، رعایت طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع و دقیق به متقاضیان و پرداخت نکردن عوارض قانونی به ادارات قبل از تعیین تکلیف نهایی مورد بررسی دوباره قرار گرفته است.

ˈسودابه زرین پورˈ ادامه داد: در این راستا مقرر شد مراحل تشکیل و بررسی پرونده های مربوطه با توجه به ضوابط و آیین نامه های شورای برنامه ریزی و توسعه استان، به نحوی که نظر کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی و دبیرخانه کمیسیون تبصره ˈیکˈمادهˈ 1ˈ قبل از دریافت کامل استعلامات (باستثنای استعلام آب) با اعمال پاره ای اصلاحات انجام شود.

به گفته وی، موارد یاد شده برای تایید نهایی به شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارسال شده است.

627/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.