پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۲

به گزارش خبرنگارایرنا، در حال حاضر تنها یک واحد جایگاه سوخت سی ان جی به مردم این شهرستان 120 هزار نفری خدمات رسانی…

به گزارش خبرنگارایرنا، در حال حاضر تنها یک واحد جایگاه سوخت سی ان جی به مردم این شهرستان 120 هزار نفری خدمات رسانی می کند .

صفوف طولانی خودروها برای سوختگیری در شهرستان گرمسیری گچساران با اتلاف وقت فراوان مردم را آزرده خاطر کرده است.

یکی از شهروندان ساکن شهر دوگنبدان در این باره گفت: حدود یک ساعت است که در صف انتظار برای سوخت گیری خودروی خود هستم و مدت زمان دیگری نیز باید درصف بمانم.

رویا کشاورزافزود: در گرمای بالا تحمل زمان برای رسیدن نوبت بسیار دشوار و طاقت فرساست .

یک راننده تاکسی ساکن شهر دوگنبدان گفت: برای انجام سوخت گیری همه رانندگان خودروها باید خود را به یک جایگاه برسانند که این امر مستلزم صرف وقت و انرژی زیادی است.

جعفر رضایی افزود: مشکل سوخت گیری برای خودروهای شخصی که سوخت کمتری نیاز دارند شاید تا این اندازه جدی نباشد اما برای رانندگان تاکسی که روزانه باید چند بار به این جایگاه ها مراجعه کنند بسیار دشوار است.

فرماندار گچساران گفت: دو جایگاه سوخت سی ان جی فعال در شهر دوگنبدان از ابتدای هفته گذشته تاکنون به دلیل نقض فنی تعطیل شده است.

عبدالرحیم رحیمی افزود: به دلیل وجود نداشتن تعمیرگاه های قطعات جایگاه های سوخت سی ان جی و ارسال قطعات این مراکز به شهرستان های شیراز و اصفهان برای تعمیر این دو واحد خدماتی به وقت بیشتری برای بازگشایی نیاز دارند.

وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده با تعمیر قطعات جایگاه های شهرداری و واقع در جاده آب شیرین تا هفته آینده هر دو مرکز بازگشایی خواهد شد.

8143/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.