پنجشنبه، ۰۱ اسفند ۹۲ - ۱۱:۲۲

به گزارش میهن پست – شرکت HTC توضیح داد که صاحبان سری گوشی‌های هوشمند One که تازه این محصول را خریده‌اند، تا یک…

به گزارش میهن پست – شرکت HTC توضیح داد که صاحبان سری گوشی‌های هوشمند One که تازه این محصول را خریده‌اند، تا یک بار می‌توانند نمایشگر آسیب دیده یا شکسته شده را در شش ماه نخست خرید گوشی به صورت رایگان تعویض کنند.

شرکت HTC که این روزها خود را مقابل مشکلات فراوان می‌بیند، با اجرای طرح تعویض رایگان نمایشگرهای آسیب دیده برای گوشی‌های هوشمند خود قصد دارد، فروش بیشتری در بازار آمریکا داشته باشد.

به نقل از سلولار- نیوز، شرکت HTC توضیح داد که برای سری گوشی‌های هوشمند One، تا یک بار نمایشگر آسیب دیده و شکسته شده را در شش ماه نخست خرید گوشی به صورت رایگان تعویض می‌کند.

این شرکت همچنین توضیح داد که در نسل آتی نرم‌افزارهای خود نوآوری‌های فراوانی را در اختیار کاربران می‌گذارد و امکان دسترسی به حافظه‌های مجازی و سرویس‌های تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات را برای کاربران فراهم می‌کند.

شعبه این در کشور آمریکا همچنین اظهار داشت که به‌روزرسانی گوشی هوشمند HTC One mini و HTC One max به نسخه KitKat سیستم‌عامل اندروید طی چند ماه آینده صورت می‌گیرد.

اد کوهنر (Ed Kuhner) مدیر مرکز تجربیات مشتری در شعبه آمریکایی HTC گفت: «خوشحال نگه داشتن مشتریان اصلی است که یک تولیدکننده محصولات باید آن را دنبال کند. بنابراین ما به صورت دایم به نظرات و انتقادات مشتریان خود توجه می‌کنیم و راهکار‌های جدید و نوآورانه‌ای را مبتنی بر بازخورد مشتریان در اختیار آن‌ها می‌گذاریم».

به گفته این شرکت تایوانی، طرح تعویض رایگان نمایشگر و استفاده از فضای حافظه مجازی فقط برای کاربرانی اجرا می‌شود که به تازگی گوشی هوشمند خود را خریداری کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *