سه شنبه، ۲۱ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۴

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز به عنوان رئیس کمیته نهادهای مردمی و جوامع محلی شورای فرهنگی و اجتماعی احیای دریاچه ارومیه…

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز به عنوان رئیس کمیته نهادهای مردمی و جوامع محلی شورای فرهنگی و اجتماعی احیای دریاچه ارومیه انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدحسین حسن‌زاده طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان‌شرقی، عضویت شورای فرهنگی اجتماعی احیای دریاچه ارومیه و ریاست کمیته نهادهای مردمی و جوامع محلیِ دریاچه ارومیه را عهده‌دار شد.

حسن‌زاده در این رابطه تشریح‌کرد: اقدامات اجرایی برای احیای دریاچه ارومیه آغاز شده و استانداری نیز در این بین مسئولانه وارد عمل شده است.

وی گفت: همانطور که دکتر جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی نیز پیش از این اعلام کرده‌اند، در حال حاضر هیچ اولویتی برای استان بالاتر از احیای دریاچه ارومیه نیست و این مورد باید سرلوحه تمام برنامه‌های توسعه در آذربایجان‌شرقی باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز همچنین یادآور شد: در همین راستا شورای فرهنگی و اجتماعی احیای دریاچه ارومیه با حضور جمعی از اساتید، محققان و صاحبنظران این عرصه تشکیل شده است.

حسن‌زاده تاکید کرد: امیدواریم با همکاری آحاد مردم، تشکل‌ها و همگرایی‌های ملی و منطقه‌ای بتوانیم به زودی شاهد حرکت‌های عملی و پایدار برای نجات دریاچه ارومیه باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.