سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از سال 1386 تاکنون علاوه بر هیات امناء دارای هیات مدیره هفت نفره است…

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از سال 1386 تاکنون علاوه بر هیات امناء دارای هیات مدیره هفت نفره است که حکمشان توسط شهردار تهران صادر می شود.

بنابر این گزارش، تا پیش از این هادی ایازی، امیر خوراکیان، حجت الاسلام شهاب مرادی (رییس فعلی سازمان)، سیدجواد شوشتری(مدیرکل دفتر شهردار و رییس اسبق سازمان)، علیمحمد نائینی، حسین نیرومند و زهرا مشیر  (همسر دکتر قالیباف ومشاور بانوان شهردار) اعضای هیات مدیره این سازمان بودند که به تازگی ترکیب این هیات تغییر کرده است.

در این تغییرات، هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس پیشین هیات مدیره، امیر خوراکیان رئیس سابق سازمان و علی محمد نائینی از این ترکیب کنار گذاشته شدند و حجت الاسلام امرودی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، بابک نگاهداری، رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران و دکتر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان به عضویت هیات مدیره این سازمان منصوب شدند.

با حذف مدیران سابق شهرداری و ورود مدیران جدید مدیریت شهری به ترکیب هیات مدیره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نظر می رسد این تغییرات در راستای گسترش نظارت شهرداری تهران بر عملکرد این سازمان صورت گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.