جمعه، ۲۶ آبان ۹۶ - ۰۱:۱۶
خلاقیت صاحبان خودروها

تغییرات عجیب ظاهر خودروهای شخصی با خلاقیتی خاص و دیدنی بعضی از افراد در حالی تعجب برانگیز است که هیچ حد و مرزی…

تغییرات عجیب ظاهر خودروهای شخصی با خلاقیتی خاص و دیدنی بعضی از افراد در حالی تعجب برانگیز است که هیچ حد و مرزی برای خلاقیت و عملی کردن تخیل در انسان ها وجود ندارد و تنها کافیست که هر فرد ردی از خلاقیت در او وجودش باشد و همچنن به دنبال آنچه را که علاقه مند است برود و در عین ناباوری آن را به دست خواهد آورد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

برخی از انسان ها تصور می کنند که ماشین موجود زنده بوده و برای خودش دارای یک شخصیت . چنین افرادی هنگامی که ماشین خود را درون آفتاب و یا زیر برف و باران می گذارند برای ماشینشان غصه می خورند و حسابی ذهنشان را درگیر می کند .

تغییرات عجیب ظاهر خودروهای شخصی بعضی از افراد نیز نشان از روحه تغییر و متفاوت بوذن را بیان می کند که البته تصاویری را که در ادامه و در پایین مشاهده خواهید کرد مربوط به همین دسته از انسان های خلاق است .

آن ها برای اینکه شخصیت ماشین خود را متفاوت و عجیب تر نشان دهند ساعت ها وقت صرف کره و تمام خلاقیت خود را بکار گرفته اند تا نشان دهند ماشین آن ها با بقیه ماشین ها متفاوت است و تغییرات عجیبی در ظاهر خودروهای شخصی خود ایجاد کرده اند.

یکی ظاهر نو و تازه خودرو خود با کمک ترفند هایی تبدیل به یک خودرو کهنه کرده و دیگری برای کل ماشین یک لباس بافتنی بزرگ دوخته است . اولی شاید برای گول زدن دزد ها چنین خلاقیتی به کار برده باشد اما دومی قطعا ترسیده که ماشینش روزی در هوای سرد سرما بخورد!

با هم در میهن پست تصاویر دیدنی از تغییرات عجیب ظاهر خودروهای شخصی بعضی از افراد را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]   PICHOME

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.