پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شامگاه چهارشنبه در مراسم انتقاد تفاهم نامه با دانشگاه شیراز،…

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شامگاه چهارشنبه در مراسم انتقاد تفاهم نامه با دانشگاه شیراز، گفت: دانشگاه های ما نباید دغدغه اطلاعات داشته باشند زیرا علاوه بر اینکه خودمان تولید کننده هستیم با دیگر کشورهای جهان نیز ارتباط داریم.

جعفر مهراد تصریح کرد: خوشبختانه با راه اندازی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام هیچگونه مشکلی در خصوص اطلاعات علمی نداریم.

وی تصریح کرد: امروز خوشبختانه با تمامی کشورهای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس رابطه علمی و اطلاعاتی داریم و از طرفی دیگر آنچه با اهمیت است تولید علم در داخل کشور است.

رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با اشاره به اینکه امروز اطلاعات علمی جهان در اختیار ما قرار دارد، گفت: خوشبختانه جایگاه این مرکز در جهان بالا است به همین دلیل ارتباط مناسبی را با دیگر کشورهای جهان برقرار کرده ایم.

مهراد تصریح کرد: دانشگاه شیراز از جمله مراکز علمی قوی در کشور است که باید به اطلاعات روز دنیا دسترسی داشته باشد.

وی افزود: هیچگونه دغدغه ای نباید وجود داشته باشد زیرا این مرکز در کنار دانشگاه شیراز قرار دارد و با این تفاهم نامه نیز ارتباطات بیش از گذشته خواهد بود.

رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری ادامه داد: این مرکز در داخل و خارج از کشور دارای شعبه است به همین دلیل دسترسی ما به اطلاعات علمی روز دنیا ممکن است.

مهراد تاکید کرد: آنچه که برای ما مهم است رسیدن به جایگاه علمی و اقتصادی در دنیا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.