جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۹

مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران پیرامون دلایل گرایش مخاطبان به آثار خارجی گفت:…

مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران پیرامون دلایل گرایش مخاطبان به آثار خارجی گفت: ‌کارکردن تنها حول محور یک سری موضوعات خاص و نو و جذاب نبودن فیلم نامه های کنونی باعث کشش مخاطب به سمت آثار خارجی می‌شود.

وی افزود: مشکل اصلی سینما و تلویزیون، وجود فیلم نامه های کلیشه ای و تکراری است. کارگردان ها به عنوان مسئول اصلی تولید فیلم باید با به کار گیری هوش و درایت خود در انتخاب درست داستان و زیبا روایت کردن آن بیشتر تلاش کنند و هر فیلم نامه ای را به نمایش در نیاوردند.

بازیگر سریال “برای آخرین بار” ضمن تأکید بر لزوم حضور چهره های شاخص سینما در تلویزیون و برعکس جهت کمک به بخش فرهنگی و تولید فیلم سازی خاطر نشان کرد:‌ تفکیک میان کار در سینما و تلویزیون به هر دو عرصه ضربه وارد می کند زیرا هر دو هنر نمایشی هستند و نحوه ی اجرای آنها فرق می‌کند.

امینی خواه در پایان اظهار داشت: فیلم برداری فیلم تلویزیونی” آفتاب پرست” به کارگردانی شهرزاد حسینی در حال انجام است که بازی من هفته‌ی گذشته به اتمام رسید و کار وارد مرحله تدوین شده است.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.