یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، شهردار اروميه در اين مراسم با تشريح مشخصات فني پروژه احداث تقاطع غيرهمسطح ميدان آذربايجان گفت: اين پروژه با…

به گزارش خبرنگار مهر، شهردار اروميه در اين مراسم با تشريح مشخصات فني پروژه احداث تقاطع غيرهمسطح ميدان آذربايجان گفت: اين پروژه با حجم سرمايه گذاري 300 ميليارد تومان مقرر شده است طي 12 ماه تكميل و به بهره برداري برسد.

محمد حضرت پور افزود: پروژه تقاطع غیرهم سطح فلکه آذربایجان اروميه به لحاظ مهندسی یک گذر 5 راه را تحت پوشش قرار می دهد. 

شهردار ارومیه ادامه داد: این پروژه دارای 2 کیلومتر طول با پلی برابر با 20 هزار متر مربع سطح گذر است که در 4 سطح منفی یک، صفر، مثبت 1 و مثبت 2 تهیه شده است.

حضرت پور با بیان اینکه بلندترین ارتفاع پل در یکی از مسیرها از سطح زمین برابر با 14 متر است افزود: در این مجموعه تقاطع های غیر هم سطح 20 حرکت ترافیکی برای تامین گذر ترافیکی 5 راه یاد شده است که شامل مسیرهای جاده مهاباد، بزرگراه خاتم الانبیاء، بلوار والفجر، بلوار ساوالان یا همان جاده اشنویه و جاده روستای وزیر آباد است که به صورت رفت و برگشت تمام حرکت های ترافیکی در آن انجام می شود.

رئیس شورای اسلامی ارومیه نیز در این مراسم با اشاره به مزایای ایجاد تقاطع های غیر هم سطح در شهر، گفت: این تقاطع ها به منظور روان سازی ترافیک و ایجاد منظر زیبا در سطح شهر ساخته می شود.

پرویز جلیلی با بیان اینکه اکنون با همدلی و تعامل شورای شهر و شهرداری ارومیه با سایر ارگان ها هر روز شاهد افتتاح پروژه های عمرانی در شهرارومیه هستیم، ادامه داد: ساخت تقاطع های غیر همسطح به منظور رفاه حال همشهریان به جزء تعامل و همکاری شورای شهر و شهرداری ارومیه با سایر ارگان اجرایی به هیچ وجه عملی نخواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی هم در این آیین ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر، به جنایتهای غیرانسانی گروهک تروریستی داعش در کشورهای همجوار اشاره كرد و گفت: گروهک تروریستی داعش با حمایت صهیونیست ها و استکبار جهانی در کشورهای عراق و سوریه دست به اعمال ددمنشانه و غیرانسانی می زند که باید قاطعانه در برابر آنها ایستاد و شر آنها را از سر مسلمانان کم کرد.

قربانعلی سعادت ادامه داد: گروهک تروریستی داعش همانند خوارج دوره حضرت علی(ع) هستند و برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ جرم و جنایتی دریغ نمی کنند که ضروری است مسلمانان با همدلی و وحدت در برابر اعمال وحشیانه این جنایتکاران بایستند و آنها را از صحنه روزگار محو کنند.

وی در ادامه سخنان خود با تقدیر از تلاشهای شهرداری و شورای اسلامی شهر ارومیه در اجرای پروژه ها و  توسعه و آبادانی شهر گفت: رسالت اصلی مدیران و مسئولان در هر رده و سمتی، صرفا خدمتگزاری به مردم با هدف کسب رضای الهی است که در این مسیر نباید به حاشیه سازی ها توجه کرد بلکه باید با روحیه وفاق و همدلی، به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نمود.

استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: البته همواره در کارهای مدیریتی و اجرایی، انتقادهایی وجود داشته و دارد که باید از نقدهای سازنده و دلسوزانه استقبال نمود و از آنها را در جهت رفع نقاط ضعف بهره گرفت.

فرماندار شهرستان اروميه نيز در اين مراسم ضمن تقدير از حمايت هاي استاندار آذربايجان غربي در پيشبرد اهداف توسعه استان گفت: پيشرفتها و موفقيت هايي كه امروز در سطح شهرستان اروميه شاهد هستيم مرهون همدلي مردم و هماهنگي و تعامل دستگاههاي اجرايي استاني و شهرستاني و مجموعه مديريت شهري است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *