یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۷

ابراهیم صفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه، آخرین مراحل تکمیل و اجرا را می گذراند و…

ابراهیم صفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه، آخرین مراحل تکمیل و اجرا را می گذراند و امیدواریم با افتتاح آن، گام دیگری در راستای رضایتمندی مردم ارومیه برداشته شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر آن، پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوذر ارومیه نیز در دست اجراست و پل اصلی این تقاطع غیرهمسطح از خیابان ابوذر به سمت جاده شهید کلانتری به اتمام رسیده است.

وی اظهار کرد: این تقاطع غیرهمسطح شبیه مجموعه پلهای شهید بهشتی ارومیه است و ساخت آن (بدون آزادسازی)، حدود 210 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

معاون فنی عمرانی شهردار ارومیه همچنین از برنامه ریزی برای ساخت تقاطع های غیرهمسطح آذربایجان و سه راهی سرو خبر داد و گفت: پروژه آذربایجان، در حال انتخاب مشاور است و در تقاطع غیرهمسطح سه راهی سرو نیز پی کنی آغاز شده و عملیات اجرایی آن در حال آغاز است.

صفری در ادامه از تصمیم مدیریت شهری برای اجرای زیرگذر تقاطع غیرهمسطح مدرس و پروژه عظیم کریدوری از تقاطع غیرهمسطح شهید ذاکر تا تقاطع امامت به عنوان برنامه ریزی های جدید شهرداری ارومیه یاد کرد و ادامه داد: پروژه کریدوری تقاطع شهید ذاکر تا امامت، پروژه عظیمی است که سه زیرگذر در این مسیر تعبیه می شود.

در 14 ماه گذشته شهر ارومیه با تغییرات عمرانی بسیاری مواجه بوده و هفت تقاطع غیرهمسطح در این مدت در این شهر احداث شده است.

ارومیه نزدیک به 700 هزار نفر جمعیت دارد.

8137/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.