دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۳۸

به گزارش میهن پست – مراسم بزرگداشت جمشید هاشم پور بازیگر سینما در حالی در پردیس ملت برگزار شد که وی از برپایی…

به گزارش میهن پست – مراسم بزرگداشت جمشید هاشم پور بازیگر سینما در حالی در پردیس ملت برگزار شد که وی از برپایی این بزرگداشت مطلع نبود و حاضران در مراسم او را اولین سوپراستار سینمای پس از انقلاب دانستند.

عصر امروز یکشنبه دوم شهریور ماه از جمشید هاشم پور بازیگر مطرح سینمای اکشن و پلیسی ایران در پردیس سینمایی ملت با حضور عوامل فیلم سینمایی «هاری» و تعدادی از اهالی سینمای ایران تجلیل شد.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور

به نقل از مهر، در این مراسم هنرمندانی چون ابوالفضل پورعرب، حسین فرح بخش، هنگامه قاضیانی، میلاد کی مرام، هادی کمالی و هادی منبتی مدیر عامل موسسه تصویر شهر و … حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان مجری اعلام کرد: جمشید هاشم پور را می توان به عنوان تنها آرتیست سینمای ایران نام برد. جمشید هاشم پور از برگزاری چنین مراسمی خبر نداشته و ما تمام تلاش خود را کردیم تا یک بزرگداشت معنوی درخور شخصیت جمشید هاشم پور برگزار کنیم.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور

در ادامه این مراسم جمشید هاشم پور در سخنانی گفت: خوشحالم که مورد مرحمت شما قرار گرفتم و شما امروز من را تشویق می کنید. قرار است در فیلم سینمایی «هاری» بازی کنم و با توجه به برنامه ریزی انجام شده فردا یا پس فردا این فیلم سینمایی جلوی دوربین می رود. من در این کار در کنار هنرمندان جوانی قرار دارم که امیدوارم با حضور در کنار آنها توانایی این را داشته باشم که نقش خود را به خوبی ایفا کنم.

ابوالفضل پورعرب سخنران دیگر مراسم بود که با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم بیان کرد: بعد از بیماری که درگیر آن بودم این دومین جایی است که حضور پیدا کردم. اولین حضور من در دفتر فرح بخش و حالا در مراسم بزرگداشت جمشید هاشم پور است. جمشید هاشم پور همیشه برای من سمبل نیرو است و این برای من باعث افتخار است که در مراسم بزرگداشت این هنرمند حضور دارم البته من به جزو شاگردان این بازیگر پیشکسوت به حساب می آیم.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور

ابوالفضل پورعرب در ادامه مراسم، لوح تقدیر جمشید هاشم پور را به او اهدا کرد. همچنین هادی منبتی مدیر عامل موسسه تصویر شهر از سوی این موسسه با اهدای یک تندیس و لوح سپاس از جمشید هاشم پور تقدیر کرد.

حسین فرح بخش نیز در این مراسم گفت: من تا به امروز بین هفت تا هشت فیلم سینمایی با جمشید هاشم پور کار کردم در فیلم سینمایی «نیش» تجربه همکاری با جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب را با هم داشتم.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور

وی در پایان صحبت های خود گفت: خدا دهه شصتی ها را نبخشد که جمشید هاشم پور را خانه نشین کردند اما اواخر این دهه باز هم مجبور شدند که اجازه بازی به جمشید هاشم پور را بدهند تا او دوباره کار کند. جمشید هاشم پور را می توان اولین سوپر استار سینمای ایران بعد از انقلاب دانست. هنرمندی که تا به امروز توانسته جایگاه خود را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.