شنبه، ۰۳ آبان ۹۳ - ۰۷:۴۸

استاندار سمنان ضمن تقدیر از تلاش‌های خبرگزاری ایسنای استان در انعکاس به هنگام اخبار استان از این خبرگزاری به عنوان یک رسانه مقبول…

استاندار سمنان ضمن تقدیر از تلاش‌های خبرگزاری ایسنای استان در انعکاس به هنگام اخبار استان از این خبرگزاری به عنوان یک رسانه مقبول و مورد اعتماد مردم یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، محمد وکیلی در نامه‌ای به حسن رهایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد سمنان از کسب رتبه سوم کشوری در انعکاس اخبار و رویدادهای مختلف توسط خبرگزاری ایسنای استان سمنان، به خبرنگاران تبریک گفته و از زحمات و تلاش‌های دست اندرکاران ایسنا در عرصه اطلاع رسانی تقدیر و تشکر کرد.

وی در بخشی از این نامه آورده است: بی شک خبرگزاری ایسنا به عنوان یک رسانه مقبول و مورد اعتماد با تلاش مضاعف در معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌ها و انعکاس مطلوب عملکردها و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سطح ملی می تواند نقش مهمی در توسعه استان ایفا نماید. از خداوند منّان توفیق هرچه بیشتر شما عزیزان را در خدمتگزاری به جامعه اسلامی و تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و در سایه رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دولت تدبیر و امید مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *