یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۰

دفتر رئیس‌جمهوری در پیامی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد. به گزارش پایگاه…

دفتر رئیس‌جمهوری در پیامی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، دفتر رئیس‌جمهوری روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید تصریح کرد که استان لرستان شایسته ارزنده ترین توجهات است.

متن پیام دفتر رئیس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لرستان قامت بلند آزادگی است. مردم وطن دوست، استقلال طلب، هوشمند، اصیل و دیندار این استان همواره در برابر گردنکشان و بیگانگان دژی محکم و نفوذ ناپذیر و در دوران اخیر نیز یکی از کانون‌های درخشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده‌اند. مردان غیور و زنان بلند همت این خطه پربرکت، با ترکیب ارزش‌های عشایری و میراث گران‌بهای ایلی خود و ایمان ناب و عشق به اهل بیت(ع)، فرهنگی اصیل که آیینه تمام‌نمای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، فراهم آورده‌اند.

این استان، علی رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی‌نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب‌ترین و آماده‌ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت‌هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.

یقینا دولت تدبیر و امید در پرتو نفس‌های گرم و حمایت‌های بی‌دریغ مردم نجیب این استان، در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب‌های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

برخورد فرض می‌دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران عشایر فداکار، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، کشاورزان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروی نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است در سایه عنایات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولان، گام‌های بلندی در جهت توسعه پایدار و همه جانبه این خطه زرخیز برداشته شود و تصمیمات و اقدامات دولت گامی به سوی تحقق مطالبات بر حق آنان باشد.

دفتر رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.