سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۳

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) این مطلب را امیر سرتیپ دوم «شاهرخ شهرام» در آیین تودیع…

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) این مطلب را امیر سرتیپ دوم «شاهرخ شهرام» در آیین تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید منطقه پدافند هوایی شهید برادری تبریز عنوان کرد.

وی گفت: در دنیای امروز از منظر مادی همه به دنبال دستیابی و کسب سه منزلت یعنی عزت اقتدار و ثروت هستند.

معاون اجرایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) توضیح داد: عزت به واسطه تقوای الهی و ترس از خدا حاصل می شود و خدا به هر که بخواهد عزت می دهد.

امیر شهرام ادامه داد: کارکنان قرارگاه پدافند هوایی در کنار سایر همرزمان خود در نیروهای مسلح نسبت به تقویت بنیه های نظامی و دفاعی خود از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و همیشه با ایمان، پر قدرت، محکم و با صلابت از آسمان جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

آیین تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید منطقه پدافند هوایی شهید برادری تبریز با حضور امیر سرتیپ دوم شاهرخ شهرام معاون اجرایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی و دیگر مسئولین لشگری و کشوری در سالن آمفی تئاتر این منطقه پدافند هوایی برگزار شد.

اجتمام(1)**7029**1436

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.