جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، غریب سجادی بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سنندج اظهار داشت: امروزه دشمنان…

به گزارش خبرنگار مهر، غریب سجادی بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سنندج اظهار داشت: امروزه دشمنان با نام فرهنگ، ملیت و مذهب فعالیت هایی انجام می دهند  که با دین و مذهب و اصالت ما مطابق نیست.

وی افزود: برخورد قاطعانه و مناسب با این مساله وظیفه متولیان فرهنگی را بیشتر کرده و در این راستا باید هوشیارانه و با برنامه ریزی های دقیق و اصولی وارد عمل شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج بیان کرد: در حوزه فرهنگ نیازمند عمل گرایی هستیم و در این زمینه باید با تعیین چشم انداز و اجرایی کردن برنامه هایی متناسب در راستای ارتقا این حوزه گام برداریم.

سجادی یادآور شد: تعامل با دستگاه ها و نهادهای دولتی در راستای ارتقاء فرهنگ و هنر این استان از جمله وظایف شوراها است و تعامل اعضای شورا با مسئولان می تواند خروجی موثری در زمینه های مختلف داشته باشد.

وی ادامه داد: کردستان دارای ظرفیت های بالایی است و انتظار می رود از این ظرفیت ها استفاده شود و در این راستا چهره های ماندگار و فرهنگی در سطح استان و شهر سنندج مورد توجه قرار گیرند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج گفت: اگر مسئولان ارشد استان و متولیان فرهنگی در کنار فعالان این بخش قرار گیرند و حمایت های لازم را انجام دهند بدون شک استان به پیشرفت های قابل توجه فرهنگی دست می یابد.

سجادی  اظهار داشت: کردستان در بحث ادبیات و شعر قدمت دیرنه دارد و در بسیاری مباحث فرهنگی غنای تاریخی دارد و توجه به این ظرفیت ها می تواند در تمامی ابعاد استان را به سمت توسعه هدایت کند.

وی افزود: یکی از دستاوردهای مسئولان فرهنگی باید اجرایی کردن مصوبات باشد و تنها راه برون رفت از مشکلات اجرایی عمل گرایی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج در پایان سخنان خود در این نشست بیان کرد: انتظار می رود با برنامه ریزی ها و تعاملاتی که صورت گرفته است در آینده نزدیک شاهد توسعه و تقویت حوزه فرهنگ در استان فرهنگی کردستان باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.