سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۲

 حسینعلی بیات مدیر کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت:‌ نشست راه‌کارهای تقویت…

 حسینعلی بیات مدیر کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت:‌ نشست راه‌کارهای تقویت همکاری حوزه فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاونت فرهنگی سازمان بسیج کشور برگزار شده است.

مدیر کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به این نشست گفت: در این نشست پس از ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی بنیاد شهید از قبیل فعالیت‌ در حوزه‌های حج، اردو و سفر، فعالیت‌های قرآنی هنری و فرهنگی و برنامه‌های فرهنگی در خصوص تفاهم‌نامه موجود بین بنیاد شهید و سازمان بسیج گفتگو و تبادل نظر انجام شد.

بیات خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه بعد از ارائه نظرات معاونان فرهنگی هر دو سازمان برای تصویب نهایی به امضای شهیدی رئیس بنیاد شهید و سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور می‌رسد.

مدیر کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید با اشاره به تقویت و توسعه راه‌های همکاری بین بنیاد شهید و سازمان بسیج، افزود: به منظور افزایش تعامل و آشنایی مسئولان سازمان بسیج با بنیاد شهید و برنامه‌های فرهنگی بنیاد شهید،در این هفته جلسه بعدی در سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.