جمعه، ۰۲ بهمن ۹۴ - ۱۱:۲۵

تقویم سال ۱۳۹۵ را همانند سال های گذشته برای کاربران همیشه همراه مجله اینترنتی میهن پست برای دانلود در حالی تقدیم می کنیم…

تقویم سال ۱۳۹۵ را همانند سال های گذشته برای کاربران همیشه همراه مجله اینترنتی میهن پست برای دانلود در حالی تقدیم می کنیم که لحظه تحویل سال ۹۵ در ایران دقیقا ساعت ۸ و ۸ دقیقه و ۸ ثانیه (ساعت هشت و هشت دقیقه و هشت ثانیه صبح) روز یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵ هجری شمسی مطابق و ۲۰ مارس ۲۰۱۶ میلادی است . با میهن پست همراه باشید.

تقویم سال ۱۳۹۵  را ما در اینجا از زاویه ای دیگر مورد بررسی قرار داده ایم این که سال ۱۳۹۵ همانند سال های ۱۳۳۲ – ۱۳۳۵ – ۱۳۴۷ – ۱۳۵۹ – ۱۳۷۱ – ۱۳۸۲ – سال میمون بوده برای کسانی که متولدین این سال ها هستند می تواند سال ۱۳۹۵ سال خاطره انگیری باشد.

ضمن آرزوی کامیابی برای شما در ماه های آخر سال ۹۴ ، از ایزد دانا روزها و ماه های خوبی را در سال ۱۳۹۵ برای همه ایرانیان و شما همراهان همیشگی میهن پست آرزو می کنیم ، امید است که سال ۹۵ برای همه ایرانیان سالی پر از کامیابی و سلامتی باشد.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://mihanpost.com/wp-content/uploads/2016/01/mihanpost-taghvim-95.zip” target=”blank” ]دانلود تقویم سال ۱۳۹۵[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *