پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی دولتی صبح پنجشنبه در در جمع اصناف و بازاریان استان  به نقش حساس اصناف و بازاریان در…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی دولتی صبح پنجشنبه در در جمع اصناف و بازاریان استان  به نقش حساس اصناف و بازاریان در تحقق امنیت اجتماعی پایدار اشاره کرد و گفت: همه اقشار مردم باید در مقابل امنیت احساس تکلیف کنند.

وی تصریح کرد: مشارکت همه اقشار مردم بایستی با یکدلی و همراهی با پلیس مظاهر و نمادهای نیک و رفتارهای قانونمند را جایگزین بی قانونی کرد و قانونمندی و مردم داری از مولفه های تحقق امنیت اجتماعی پایدار در یک جامعه است و پلیس با اتکا به رویکرد جامعه محوری خود به دنبال دست یافتن به مشارکت  واعتماد مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی در جامعه است.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: پویایی و شکوفایی در کشور بستگی به وجود امنیت دارد و امنیت هر کشور در گرو مشارکت حداکثری مردم و احترام به قانون است.

وی داشتن رهبری هوشمند و مردمی بودن را دو ویژگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواند و گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون کشور با تکیه بر این دو ویژگی مهم بحران های زیادی پشت سر گذاشته است.

سردار دولتی با تأکید بر اینکه اقتدار متکی ظلم و زور نمی تواند پایدار باشد اظهار داشت: اعتقاد داریم اقتدار پلیس زمانی پایدار خواهد ماند که با مردم و برای مردم باشد.

این مسئول گفت: تلاش جهادی در راستای کار آمدی و اقتدار تأثیر گذار است و نیروی انتظامی مصمم است با تلاش زیاد کار آمدی خود را به اثبات رسانده و مایه اقتدار کشور باشد.

وی عنوان کرد: اقتدار زمانی پایدار است که با مردم و برای آن ها باشد و تمام تلاش پلیس برای حفظ امنیت و آرامش مردم است.

وی وظیفه پلیس را حاکم کردن نظم و انضباط اجتماعی در جامعه خواند و گفت: این شعار که از شعار سال الگو گرفته شده است می تواند حرکت جدیدی را در نیروی انتظامی ایجاد کند.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.