سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۴

به گزارش ایرنا، سید اسماعیل موسوی روز دوشنبه در آیین معارفه بخشدار آبدان از توابع شهرستان دیرافزود: در این ارتباط در یک بازه…

به گزارش ایرنا، سید اسماعیل موسوی روز دوشنبه در آیین معارفه بخشدار آبدان از توابع شهرستان دیرافزود: در این ارتباط در یک بازه زمانی هشت ماهه شاهد کاهش تورم 43 درصد به 30 درصد بودیم که این موفقیت فوق العاده است.

وی اضافه کرد: برنامه تغییر مدیران در استان بوشهرآغازشده و ا ستفاده از نیروهای درون هر سازمان در مسوولیت ها و پست های مدیریتی آن سازمان از سیاست های دولت تدبیر و امید است.

موسوی ادامه داد: اگر مسوولی تغییرمی کند براساس سیاست دولت است ودر پست وجای دیگری از آن استفاده می شود.

فرمانداردیرگفت: براساس سیاست دولت تدبیر وامید، تعامل با شوراهای اسلامی و استفاده از مشارکت های مردمی ملاک عمل بخشداران است.

حمزه اعتماد افزود: هرمسوولیتی که بردوش مدیری گذاشته می شود به عنوان امانت باید بدرستی از آن بهره بگیرد ودر خدمت به مردم از آن نهایت استفاده داشته باشد.

وی اضافه کرد: شهرستان دیر در بخش صید وصیادی و کشاورزی دارای ظرفیت بالایی است و بخش آبدان در تولید محصول گوجه فرنگی خارج از فصل به عنوان قطب استان بوشهر وکشور محسوب می شود.

اعتماد بیان کرد: شهرستان دیر سال هاست که از نبود بیمارستان رنج می برد و بیمارستان در دست ساخت فقط 50درصد پیشرفت کرده که امید است با همت مسوولان وتوجه به درمان وبهداشت تا پایان سال از آن بهره برداری شود.

امام جمعه آبدان گفت: تکریم ارباب رجوع وخدمت خالصانه به مردم ازسرمایه های بزرگ برای مدیران دستگاه های اجرایی است.

حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد افزود: مسوولان تلاش کنند تا زمینه کار فرهنگی در جامعه گسترش پیداکند.

در این نشست محمد فخرایی به عنوان بخشدار آبدان معرفی شد. ک/2

7207/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.