پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۴

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد باقر قالیباف روز پنجشنبه در همایش ˈشهریار شهرمان باشˈ به مناسبت روز جوان در سالن همایش برج…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد باقر قالیباف روز پنجشنبه در همایش ˈشهریار شهرمان باشˈ به مناسبت روز جوان در سالن همایش برج میلاد، خاطر نشان کرد: جوان گرایی این گونه است که مسوولان درک درستی از نیازها و خواسته های جوانان داشته باشند.

وی تصریح کرد: باید فرصت امید، نشاط ، تحرک، پویایی و خلاقیت را در جوانان فراهم کنیم و میدان را برای آنان مهیا کنیم .

قالیباف با بیان اینکه امروز همه مدیون انقلاب، نظام و شهدا هستم، گفت: انقلاب اسلامی فرصت خدمتگذاری را برای همه علاقمندان به نظام و به خصوص جوانان فراهم کرده است.

شهردار تهران جوانی را مهم ترین مقطع زندگی انسان دانست و علت آن را خلوص و آرمانگرایی در جوانان بیان کرد.

وی تصریح کرد: خوشابه حال کسانی که خلوص نفس و آرمانگرایی را حفظ کرده اند.

قالیباف به غفلت صورت گرفته بعد از دهه اول انقلاب در خصوص جوانان اشاره کرد و گفت: مهمترین ضعف یک مسوول بی توجهی به جوانان است.

وی توجه به جوان گرایی را ضرورت امروز جامعه دانست و گفت: انقلاب با همت جوانان صورت گرفت و دوران دفاع مقدس را نیز همین جوانان اداره کردند.

قالیباف پیشرفت علمی امروز کشور را مرهون تلاش جوانان دانست و افزود: با شجاعت جوانان، مدیران جرات تلاش و کوشش پیدا می کنند، چرا که در پیشرفت های علمی نقش جوانان بارز است.

قالیباف خطاب به مسوولان تصریح کرد: اعتماد بین جوانان و مسوولان امروز نکته حائز اهمیتی است.

وی خطاب به جوانان گفت: هرگز باورتان را به تغییر در زندگی خود و جامعه از دست ندهید، زیرا جوانان محور تغییر و رشد و تعالی هستند.

در این همایش از خانواده های شهدای هسته ای تقدیر شد.

تهرام/1393/7247/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.