پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۹

یوسف طاهری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: یکی از مهمترین برنامه های انجمن حمایت از زندانیان و دادستان شهرستان…

یوسف طاهری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: یکی از مهمترین برنامه های انجمن حمایت از زندانیان و دادستان شهرستان قرچک این است که هیچ فردی به دلیل بدهی های مالی در زندان حضور نداشته باشد و این امر باعث گردیده که تمامی زندانیان جرائم غیر عمد قرچک آزاد شوند.

وی اظهار داشت: هم اکنون در حدود 90 نفر از مردم قرچک به دلایل مختلف در زندان به سر می برند که هیچ یک از این افراد زندانی جرائم غیر عمد نظیر بدهکاری مالی، دیه و طلاق نمی باشند ولی خانواده این افراد از حمایت کامل انجمن برخوردار می باشند.

طاهری تصریح کرد: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک در راستای برطرف نمودن مشکلات خانواده زندانیان، در ماه های مختلف سال نسبت به کمک های نقدی، غیر نقدی و پرداخت کمک هزینه های درمانی، تحصیلی و ازدواج خانواده ها اقدام می نماید.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان نیز سبدهای کالا از سوی انجمن تهیه و در اختیار این خانواده ها قرار گرفت.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک گفت: خانواده زندانیان شهرستان قرچک در بخش درمان نیز از بسیاری از خدمات رایگان ویزیت، دارو، سونوگرافی و داندانپزشکی برخوردار می باشند.

طاهری اظهار داشت: در طول ایام ماه مبارک رمضان بیش از 295 میلیون تومان از سوی خیرّین به انجمن اهدا شده و تلاش می کنیم از این مبلغ جهت رفع مشکل خانواده زندانیان و کمک به آزادی زندانیان بهره برد.

تهرام/7254/ 699

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.