یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ محمدرضا وطنیˈ روز شنبه در جلسه شورای معاونین و ستاد پروژه مهر شهرستان گنبدکاووس، افزود: ساماندهی به موقع…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ محمدرضا وطنیˈ روز شنبه در جلسه شورای معاونین و ستاد پروژه مهر شهرستان گنبدکاووس، افزود: ساماندهی به موقع و سریع نیروی انسانی در مدارس سبب می شود تا فرصت مناسبی برای برنامه ریزی و اجرای دستور العمل ها و فعالیت های پیش بینی شده، فراهم شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت پروژه مهر گفت: پروژه مهر با هدف برنامه ریزی برای فراهم کردن زمینه بازگشایی مدارس در سطح شهرستان ها و مناطق تابعه اموزش و پرورش گلستان اجرا می شود.

مدیر کل اموزش و پرورش گلستان افزود: ستاد پروژه مهر و کمیته های پنج گانه آن برای بازگشایی مدارس متناسب با شان والای تعلیم و تربیت برنامه ریزی کنند.

وطنی گفت: برای رسیدن به این مهم استفاده از ظرفیت های مادی و معنونی آموزش و پرورش و همچنین نهادهای رسمی و غیر رسمی خارج از ادارات اموزش و پرورش ضروری است.

به گفته وی، زمان بازگشایی نخستین روز از بهار تعلیم و تربیت برای دانش اموزان روز بیاد ماندهی است و برای تحقق این امر ما باید از همه ظرفیت ها خصوصا پتانسیل مردمی و انجمن اولیا و مربیان استفاده کنیم.

دکتر ˈ سلیمان عباسیˈ نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه اموزش و پرورش را یک نهاد نهم و تاثیر گذار در جامعه دانست و گفت: با توجه به گستردگی دایره فعالیت و رسالت اموزش و پرورش باید تمامی ادارات و سازمانها به این نهاد فرهنگی کمک کنند.

مدیر اموزش و پرورش گنبدکاووس نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های ستاد پروژه مهر شهرستان ارائه کرد و گفت: ساماندهی نیروی انسانی متناسب با دوره ها و رشته های تحصیلی شروع شده است.

ˈعلیرضا حسین زاده ˈ افزود: به منظور آمادگی واحدهای اموزش برای سال تحصیلی جدید ، بهسازی و تجهیز 90 آموزشگاه شهرستان شروع شد و بر اساس برنامه زمانبدی تا پیش از آغاز سال تحصیلی به اتمام می رسد.

اموزش و پرورش شهرستان 325 هزار نفری گنبدکاووس حدود 61 هزار دانش اموز و سه هزار و 200 فرهنگی دارد.

/622/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.