چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو بعد از ظهر سه شنبه در نشست با مدیر کل و معاونین  بنیاد شهید وامور ایثارگران استان…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو بعد از ظهر سه شنبه در نشست با مدیر کل و معاونین  بنیاد شهید وامور ایثارگران استان بوشهر با تبریک میلاد منجی عالم بشیریت حضرت مهدی (عج)اظهار داشت: امروز هر چیزی داریم به برکت خون شهدا  و امام شهدا است .

مهرجو ادامه داد:در حال حاضر با تلاشهای صورت گرفته وضعیت مسکن، اشتغال ودرمان خاناوده معظم شهدا در شهرستان مطلوب است ولی هنوز مشکلات ونارسایی های وجود دارد که نیاز است به این قشر عزیز توجه بیشتر کرد.

وی با بیان اینکه خدمت به ایثارگران و خانواده معظم شهدا یک توفیق است بر ضرورت استخدام فرزندان جانباز بالای 25 درصد تاکید کرد.

مهرجو با تاکید بر ضرورت پیش بینی مکانی برای نگه داری آثار شهدا افزود:باید در مرکز شهرستان مکانی برای نگه داری آثار شهدا و والدین آنها پیش بینی شود تا نسل جوان این آثار را ببیند و با رشادتها و دلیرمردیهای آنان در هشت سال نبرد مقدس آشنا شوند.

فرماندار دشتی با اشاره به اینکه امسال تمامی گلزارهای شهدا در سطح شهرستان تکمیل می ، گفت: امسال برای  اجرا و اتمام 19 گلزار شهید در سطح شهرستان مبلغ 4میلیاردو250 میلیون ریال  تامین اعتبار می شود که امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح این پروژه ها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.