سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۳

استفاده از کرم‌های آرایشی، لیزر و بوتاکس از دم دست‌ترین کارهایی است که خانم‌ها برای زیبایی خود انجام می‌دهند، اما با کارهایی مداوم…

استفاده از کرم‌های آرایشی، لیزر و بوتاکس از دم دست‌ترین کارهایی است که خانم‌ها برای زیبایی خود انجام می‌دهند، اما با کارهایی مداوم و ضروری می‌توانید زیبایی ماندگار بدون نیاز به جراحی به وجود بیاورید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ با شستشوی صحیح صورت و استفاده از ماسک‌های طبیعی به طور مداوم می‌توان از انجام لیزر جلوگیری کرد و پوست‌های سالم و شفاف را به وجود آورد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند با ماساژ میوه‌ها با پنبه، می‌توان پوست را آغشته به ویتامین c کرد و اجازه داد تا اسیدهای آن بر روی پوست خشک شود.

بررسی‌‌ها نشان می‌دهند؛ مصرف بادام، انجیر و تخم‌مرغ باعث حجیم شدن صورت و سفت شدن و موجب ساختن کلاژن در پوست می‌شوند و می‌توان با مصرف مداوم آنها سلامت پوست را تضمین کرد.

نتایج مطالعات نشان می‌دهند؛ ماساژ پوست با عسل و زرده تخم‌مرغ باعث حجیم شدن گونه‌های صورت و برطرف شدن چین و چروک‌ها می‌شوند.

پزشکان همچنین به افرادی که خواستار پوستی سالم و شفاف هستند توصیه می‌کنند که برای داشتن پوستی بدون جوش و لک مصرف دم‌نوش‌های بابونه و چای سبز را نباید فراموش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.