پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۳۳

به گزارش خیرنگارمهر، حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار با معلمان نمونه شهرستان دیرافزود: هرچه هزینه درآموزش وپرورش شود سرمایه گذاری است…

به گزارش خیرنگارمهر، حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار با معلمان نمونه شهرستان دیرافزود: هرچه هزینه درآموزش وپرورش شود سرمایه گذاری است زیرا آموزش وپرورش سنگ زیربنای آینده کشور است.

وی ضمن گرامیداشت سالروز استادشهید مطهری و هفته معلم گفت: معلمان نمونه مسئولیت بیشتری در امرتعلیم و تربیت، جامعه و شاگردان دارند و باید بیشتر مواظب رفتار واعمال خود باشند.

حجت‌الاسلام حسینی افزود: امروز امانت داری، روحیه دین داری جوانان در گرو ایفای نقش علمای دین و معلمان دلسوز است که جامعه باید قدردان معلمان باشد.

امام جمعه دیر گفت: برای مقابله با تهاجم نرم دشمن معلمان بیشتر نقش آفرینی کنند و با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری قشر جوان ونوجوان را از خطرات جنگ نرم دشمن آگاه سازند.

تمام پیشرفت‌های جامعه مدیون تلاش معلمان است

رئیس آموزش وپرورش دیربا گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مطهری وهفته معلم ،بر تکریم از معلمان به ویژه در این ایام تاکید و خواستار استمرار و تداوم همکاری دستگاه‌ها و ادارات با آموزش و پرورش شد.

عبدالرسول صالحی تمام پیشرفت‌های جامعه را مدیون تلاش معلمان دانست و افزود: معلمی لطفی الهی است که شامل حال ما فرهنگیان شده است و امروز سرمایه‌های ارزشمند هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است .

وی ادامه داد: درشهرستان دیر13نفرمعلم نمونه شهرستانی، یک نفر معلم نمونه استانی، دو نفر معلم نمونه هوشمند و یک نفر معلم یار انتخاب شده‌اند.

مسئول ستاد گرامیداشت هفته معلم شهرستان دیرگفت: برای برگزاری هرچه بهتر برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته معلم جلسات زیادی در آموزش وپرورش ترتیب داده شد و نظرات اعضای ستاد جمع آوری و در این خصوص برنامه‌ریزی شد.

محمد ابراهیمی افزود: در این ستاد مقرر شد بر اساس سهمیه در نظر گرفته شده معلمان نمونه شهرستانی و استانی انتخاب و از آنان تقدیر شود.

وی اضافه کرد برنامه دیدار معلمان نمونه با امام جمعه، غبار روبی قبورشهدا، برگزاری زنگ سپاس در آموزشگاه‌ها، دیدار با خانواده شهدای فرهنگی و دانش آموز و برنامه های گرامیداشت هفته معلم در روستاها از جمله برنامه های هفته معلم این شهرستان بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.