شنبه، ۰۵ اردیبهشت ۹۴ - ۱۱:۳۰

میهن پست – همه آن هایی که در ایران اهل ورزش فوتبال نیستند هم به خوبی می دانند که بعد از مسابقات فوتبال جام ملت…

میهن پست – همه آن هایی که در ایران اهل ورزش فوتبال نیستند هم به خوبی می دانند که بعد از مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا و انتشار خبرهایی مبنی بر جدایی کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ، منتقدان این مربی را فوق العاده ذوق زده کرد ؟

ولی به دنبال این حواشی و کش و قوس های موافقان و مخالفان حضور کی روش در ایران بالاخره فدراسیون فوتبال که چندان هم با ادامه فعالیت این مربی در تیم ملی فوتبال نظر مثبتی نداشت ، امروز خبر ماندن وی را اعلام کرد .

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران بعد از نشست امروز در فدراسیون فوتبال برای ماندن در تیم کشورمان به توافق رسید تا به کار خود ادامه دهد. این توافق در شرایطی انجام شد که احتمال جدایی وی وجود داشت.

 نشست کارلوس کی‌روش با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و رضا حسنی خو، نماینده تام الاختیار وزارت ورزش و جوانان در مذاکره با کی‌روش به ماندن سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران منجر شد.

این نشست ظهر امروز شنبه با حضور رئیس فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی و نماینده وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد و پس از بحث و تبادل نظری که در این مورد انجام شد، کی روش در تیم ملی فوتبال ایران ماند تا این تیم را برای حضور در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.