جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۷

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس که از روز پنجشنبه اردوی آماده سازی خود را در ترکیه آغاز کرده است، روز جمعه…

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس که از روز پنجشنبه اردوی آماده سازی خود را در ترکیه آغاز کرده است، روز جمعه نیز تمریناتش را زیر نظر علی دایی پیگیری کرد. 

محمدرضا مولایی و دیگر دستیاران علی دایی زودتر از اعضای تیم در زمین تمرین حاضر شدند تا محل تمرین را آماده کرده و موانع را در جاهای مخصوص در نظر بگیرند. تمرین با صحبت‌های علی دایی آغاز شد. در زمین تمرین، 7 قسمت برای تمرین طراحی شده بود. کادر فنی قبل از حضور در ترکیه اعلام کرده بود در ترکیه در بخش بدنسازی روی کارهای سرعتی، سوبلکس و رفلکس کار می‌کنند که این اتفاق در تمرین صبح امروز افتاد.
جهش، حرکت بین موانع، تغییر مسیر و استارت‌های سرعتی برنامه‌هایی بود که در قالب تمرینات مختلف دنبال شد.
 
در جریان تمرین، دایی تذکرات لازم را به بازیکنان می‌داد و حضور دروازه‌بان‌ها در این تمرین اجباری بود. آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ترکیه اعلام شد.

آخرین وضعیت مصدومان
مهدی دغاغله و امید عالیشاه دیروز و امروز زیر نظر پزشک تیم تمرینات خود را انجام دادند. جدا از تمریناتی که زیر نظر کادر پزشکی دارند و فیزیوتراپی هم انجام می‌شود، آنها در استخر به آب درمانی می‌پردازند.
 
عایشاه امروز نرم دویدن را شروع کرده و دغاغله هم تلاش می‌کند و اصرار دارد که به تمرینات باز گردد. امروز علی عسگری هم در بخشی از تمرین از تیم جدا شد و به یخ درمانی پرداخت ولی به نظر نمی‌رسد که مساله جدی داشته باشد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *