یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۱

ایرنا: گروهی از طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین با در دست گرفتن یک ˈستون فقراتˈ پلاستیکی، نیمار ستاره فوتبال برزیل را مورد تمسخر…

ایرنا: گروهی از طرفداران تیم ملی فوتبال آرژانتین با در دست گرفتن یک ˈستون فقراتˈ پلاستیکی، نیمار ستاره فوتبال برزیل را مورد تمسخر قرار دادند.

به گزارش یورو اسپورت، از این رو به نظر می رسد که هواداران تیم آرژانتین، در ناراحتی آلخاندور سابیا سرمربی تیم ملی کشورشان به خاطر مصدومیت نیمار ستاره فوتبال برزیل شریک نیستند.

نیمار ستاره تیم ملی فوتبال برزیل در جریان دیدار مرحله یک چهارم نهایی این تیم برابر کلمبیا دچار شکستی مهره سوم کمر شده است. وی پس از یک برخورد با خوآن کامیلو زونیگا مدافع کلمبیا در اواخر بازی در حالیکه درد می کشید با برانکار به بیرون از زمین و سپس بیمارستان انتقال یافت. برزیل در این بازی دو بر یک پیروز شد.

وی در پیروزی های قبلی تیم برزیل نقش به سزایی داشت و در راه رسیدن تیمش به جمع چهار تیم نهایی جام جهانی چهار گل به ثمر رساند اما اکنون به دلیل این مصدومیت باقی دیدارهای جام جهانی را از دست خواهد داد.

سابیا بعد از این اتفاق گفت: فوتبال برای مصدومیت ستاره بارسلونا اشک ریخت.

اما هواداران تیم او پس از پیروزی یک بر صفر آرژانتین مقابل بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با در دست گرفتن یک ستون فقرات پلاستیکی به تمسخر نیمار پرداختند.

تیم های برزیل و آرژانتین به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافته اند. در این صورت اگر برزیل بازی بامداد چهارشنبه خود مقبال آلمان را ببرد و آرژانتین هم بتواند بامداد پنجشنبه برابر هلند به پیروزی برسد، دو تیم در فینال رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.