پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۰

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، در زمان برگزاري کلاس آموزشي نمايندگان فيفا به بازيکنان و کادر فني و سرپرستي تيم ملي و…

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، در زمان برگزاري کلاس آموزشي نمايندگان فيفا به بازيکنان و کادر فني و سرپرستي تيم ملي و پيش از آغاز کلاس توجيهي داوري، نمايندگان فدراسيون جهاني فوتبال – فيفا، تنديس چهارمين حضور تيم ملي ايران در مسابقات جام جهاني را تحويل سرمربي و نماينده فدراسيون فوتبال ايران کردند.

لازم به توضيح است که تاکنون سه تنديس حضور در جام هاي جهاني 1976 آرژانتين، 1998 فرانسه و 2006 آلمان در دفتر رئيس فدراسيون فوتبال قرار داشته و امروز نمايندگان فيفا تنديس حضور در جام جهاني 2014 برزيل را به تيم ملي ايران تحويل دادند.

فدراسيون جهاني فوتبال براي صدور کارتهاي بازي بازيکنان تيم هاي مختلف و همچنين نمايش بازيها برنامه هاي متعددي دارد.

براي صدور کارت و بنا بر اعلام فيفا مقرر است تا طي طرحي جالب هر فردي برگه اي را که در آن شماره کارت، نام و نام خانوادگي و سمتش درج شده برروي سينه خود نگاه دارد تا در زمان صدور کارت و به جهت افزايش دقت بيشتر در صدور کارتها از اين عکس‌ها استفاده شود.

بر همين اساس گروه‌هاي مختلف عکاسي و فيلمبرداري در محل هتل تيم ملي حضور يافته و ضمن عکاسي در حالتهاي مختلف از بازيکنان تيم ملي، کادر فني و سرپرستي تيم ملي، در حالتهاي مختلف و يکسان از همه بازيکنان تيم ملي فيلمبرداري کردند تا پيش از شروع مسابقات تيم‌ها در جام جهاني از طريق گيرنده هاي تلويزيوني، ماهواره اي و اينترنتي به نمايش گذاشته شود.

البته لازم به ذکر است که از ميان کادر فني تيم‌هاي مختلف تنها از سرمربي هر تيم فيلمبرداري مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.