جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۱۱

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، آرایشی، محصولات…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، آرایشی، محصولات محافظتی پوست، مو و رنگ مو، عطر، ادوکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای؛ انواع دستگاه ها، صنایع، تجهیزات و ماشین آلات این حوزه هم به معرض دید عموم گذاشته می شود.

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین؛ 200 شرکت داخلی و 37 شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند. در نمایشگاه امسال علاوه بر شرکت های داخلی شرکت ها و نمایندگانی از 13 کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، کانادا، اسپانیا، یونان، مصر، مالزی، هنگ کنگ، کره جنوبی، امارات و هندوستان نیز جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

رئیس ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین از رشد قابل توجه نمایشگاه بیست و یکم خبر داد و گفت: از نظر متراژ نمایشگاه، امسال متراژ کل نمایشگاه نسبت به سال گذشته 37 رشد یافته است.

علی مرادی اضافه کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته(ایران بیوتی و کلین 93) امسال از نظر متراژ شرکت های داخلی 36 درصد و شرکت های خارجی 96 درصد و از نظر حضور تعداد کشورهای خارجی 116 درصد رشد یافته است، این نمایشگاه در سال گذشته فقط شاهد حضور شش کشور خارجی بود، اما امسال به 13 کشور افزایش یافته است.

مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته(ایران بیوتی و کلین 93) همچنین گفت: تولید کنندگان و شرکت های حاضر در این نمایشگاه، آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت.

مرادی با بیان اینکه شناساندن و معرفی محصولات جدید یکی از اولویت های بر پایی این نمایشگاه است، افزود: جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی و تحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان، رقبا و محصولات جدید آنها، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید از مهمترین اهداف این نمایشگاه است.

وی، اطلاع از آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی خارجی، اشتغالزائی، تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، معرفی توانمندی های شرکت های داخلی و کشف استانداردهای بالقوه در داخل کشور را نیز از مهمترین اهداف برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته عنوان کرد.

این نمایشگاه در فضائی به مساحت بیش از 21 هزار متر مربع، در سالن های 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 و 27 و فضای باز نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته را شرکت سامع پاد نوین با همکاری و نظارت، سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران و انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران برگزار می کنند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از 29 اردیبهشت ماه تا یکم خرداد ماه سال جاری همه روزه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد ازظهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

اقتصام**1108**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.