دوشنبه، ۰۵ آبان ۹۳ - ۱۱:۰۲

استاندار کرمان گفت: باید امان‌نامه‌ی امنیتی برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان تهیه و تنظیم شود تا سرمایه‌گذاران در استان احساس امنیت کنند. به گزارش…

استاندار کرمان گفت: باید امان‌نامه‌ی امنیتی برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان تهیه و تنظیم شود تا سرمایه‌گذاران در استان احساس امنیت کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر،«علیرضا رزم‌حسینی» در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: با کار جزئی می‌توانیم ضریب امنیت را در استان کاهش دهیم از این‌رو ضریب امنیتی نباید سلبی باشد بلکه باید احساس امنیت افزایش یابد.

رزم‌حسینی ریشه‌ی ناامنی را در جهل، فقر و نادانی دانست و گفت: با برنامه‌ای مشخص و با کمک گرفتن از مردم باید ضریب امنیت استان را افزایش داد.

وی با اشاره به ورود سرمایه‌گذاران به استان کرمان گفت: باید امان‌نامه‌ی امنیتی برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان تهیه و تنظیم شود تا سرمایه‌گذاران در استان احساس امنیت کنند.

به گزارش ایسنا، با حکم استاندار کرمان «خلیل همایی راد» به‌عنوان مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان منصوب شد و از خدمات ارزنده «حسین اسماعیل بیگی» تشکر و قدردانی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *