چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۴

سید محمد جواد تقوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: دراین لایحه به بحث مقررات زدایی، توسعه فضای کسب…

سید محمد جواد تقوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: دراین لایحه به بحث مقررات زدایی، توسعه فضای کسب وکارو حمایت های تسهیلاتی و مالی در حوزه صنعت توجه شده که امیدواریم با محقق شدن آن مشکلات کلی حوزه صنعت حل شود.

وی دربخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آبزی پروری و میگو از مزیت های مطلق استان بوشهر است که می تواند جایگاه خیلی خوبی در کشور داشته باشد.

تقوی اضافه کرد: در این ارتباط فعالیت های خوبی در سطح این استان انجام شده که امیدواریم این روند بیشتر شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: تشکل و کارگروه هایی برای برطرف کردن مشکلات بخش صنعت در استان بوشهر ایجاد شده و با صحبت های انجام شده با استاندار بوشهر مقررشد که آنان ارتباط مستمر و دائمی با استانداری داشته باشند.

وی بیان کرد: با ارتباط دائمی این تشکل و کارگروه ها با حوزه استانداری، مسایل که قابل حل دراستان باشد برطرف و مسایل ملی نیز در حوزه ستاد وزارتخانه مورد پیگیری قرار می گیرد.

تقوی اظهارکرد: مشکلات موجود تولید کنندگان در حوزه صنعت استان بوشهر به مرکز منعکس و برای حل آنها تلاش خواهد شد.

درسفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر کارخانه تولید غذای میگو در شهرک صنعتی بندرریگ از توابع شهرستان گناوه افتتاح شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/3

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.