سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۶

خبرگزاری تسنیم:  آخرین گزارش‌ها در رسانه‌های اسپانیا حکایت از آن دارد که تیم فوتبال رئال مادرید برای جذب تونی کروس، هافبک تیم بایرن…

خبرگزاری تسنیم:  آخرین گزارش‌ها در رسانه‌های اسپانیا حکایت از آن دارد که تیم فوتبال رئال مادرید برای جذب تونی کروس، هافبک تیم بایرن مونیخ با این تیم به توافق رسیده است.

در این میان نشریه مارکا چاپ مادرید ادعا کرده است که کروس با قراردادی به ارزش 25 تا 30 میلیون یورو آلیانتس آره‌نا را به مقصد سانتیاگوبرنابئو ترک خواهد کرد و با کهکشانی‌ها قراردادی پنج ساله می‌بندد که به ازای هر فصل آن پنج میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

قرارداد فعلی کروس با بایرن مونیخ تنها یک سال دیگر اعتبار دارد و تاکنون اقدامی از سوی باواریایی‌ها برای تمدید آن صورت نگرفته است. نشریه مارکا اما اعلام کرده است که این آخرین فصل حضور کروس در بایرن مونیخ است، چرا که این تیم با انتقال او به مادرید موافقت کرده است و پس از بازگشت تیم ملی آلمان از جام جهانی برزیل مراحل نهایی پیوستن این هافبک 24 ساله به قهرمان لیگ قهرمانان فصل گذشته صورت خواهد گرفت.

کروس در حال حاضر به همراه تیم ملی آلمان در حال آماده کردن خود برای مصاف با الجزایر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *