جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۰

مجید خدابخشی روز جمعه در خصوص برنامه های تابستانی کمیته امداد بیجار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تابستان امسال حدود…

مجید خدابخشی روز جمعه در خصوص برنامه های تابستانی کمیته امداد بیجار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تابستان امسال حدود 500 نفر در 16رشته از جمله آموزش های مهارتی، دامداری، کارآفرینی، گلیم بافی، معرق کاری، آموزش رایانه، فعالیت های مخصوص ماه مبارک رمضان، آموزش احکام، نماز و سبک زندگی فعالیت خواهند داشت.

وی به توانمند سازی شش دانش آموز و هشت زن سرپرست خانوار تحت پوشش در تابستان گذشته نیز اشاره کرد و افزود: برای این تعداد، تسهیلات خود اتکایی بدون بهره دریافت و اکنون با ایجاد درآمد پایدار فعالیت دارند.

به گفته خدابخشی، کانون ولایت این شهرستان با داشتن شش مربی، سال گذشته برای سومین بار توانست امتیاز درجه اول کشور را کسب کند.

رییس کمیته امداد امام (ره) شهرستان بیجار گفت: هم اکنون 365 دانش آموز و 80 دانشجو تحت پوشش برنامه های کمیته امداد شهرستان بیجار هستند.

به گفته وی، کمیته امداد دوره آموزشی برای دختران بازمانده از تحصیل و کلاس های سبک زندگی اسلامی برای نوعروسان را به طور رایگان برگزار کرده است.

افزون بر هفت هزار و 500 نفر در قالب سه هزار و 200 خانوار در شهرستان بیجار تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) هستند.ک/3

7350/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.