پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سعدالدین ظهر پنجشنبه با حضور در منازل خانواده های نیازمند و محروم شهرستان سمنان، بخشی از مشکلات و…

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سعدالدین ظهر پنجشنبه با حضور در منازل خانواده های نیازمند و محروم شهرستان سمنان، بخشی از مشکلات و مسائل آنان از نزدیک بررسی کرد.

وی در این دیدار ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب (ع) اظهار داشت: شکر واقعی خداوند، خدمت عملی به مردم و کمک به هم نوعان است که دردین مبین اسلام بسیار مورد تاکید قرار گرفته است که در این ماه از ثواب خاصی برخوردار است.

 فرماندار شهرستان سمنان رسیدگی به محرومان و خدمت عملی به آنان را از ویژگی های امام علی(ع) دانست و گفت: توجه به ایتام و محرومان الگویی رفتاری برای همه مسلمانان است و به گونه ای که رهبر و امام مسلمین در کنار یتیمان به بازی با آنان بودند.

سعدالدین، شکل گیری انقلاب اسلامی و یکی از مهمترین اهداف امام راحل را رسیدگی به حال محرومان دانست و گفت: گره گشایی از مشکلات مردم و رفع حوائج آنها از راهبردهای اساسی انقلاب اسلامی است که در اسلام نیز به طور جد مورد تاکید قرار گرفته است.

 وی تصریح کرد: در زندگی هر انسانی ممکن است شرایط اقتصادی در مرحله ای به گونه ای شود که به دلایلی همچون بیماری و … تبدیل به فرد نیازمندی شود و ما باید با در نظر گرفتن اکرام انسانها برای رفع مشکل و حوائج آنها توجه ویژه ای داشته باشیم.

در این دیدارها بخشی از مشکلات دو خانواده تحت پوشش کمیته امداد مورد بررسی و برای رفع مشکلات ایشان اتخاذ تصمیم لازم صورت پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.