یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۱۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار ˈمحمود رضا شمس دولت آبادیˈ عصر شنبه در همایش بصیرت افزایی در ساوه افزود: رفع تحریم ها تنها…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار ˈمحمود رضا شمس دولت آبادیˈ عصر شنبه در همایش بصیرت افزایی در ساوه افزود: رفع تحریم ها تنها کلید اقتصاد پویا نیست بلکه اقتصاد کشور ما باید از درون فعال باشد تا در مقابل تهدیدهای دشمنان ضعیف نباشد.

وی بیان کرد: ایران اسلامی دارای موقعیت جغرافیایی مناسب و نخبه های علمی است و می توان با برنامه ریزی مناسب برخی ضعف ها را رفع و به اقتصاد پویای مد نظر مقام معظم رهبری دست یابیم.

سردار شمس دولت آبادی ادامه داد: نامگذاری هر سال از سوی رهبر معظم انقلاب نقشه راه است و در حرکت نظام اسلامی ضروری که توجه و نگاه ها معطوف به آن شود.

وی اظهار کرد: در نامگذاری سال گذشته حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری و یوم الله 22 بهمن محقق شد اما در حماسه اقتصادی به موفقیت های لازم دست نیافتیم.

وی گفت: امروز در شرایط جهادی نمی توان بی تفاوت بود و باید حرکت رو به جلو، فکر، اندیشه و بصیرت ایجاد کرد و در این راه بهترین روش تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است.

به گفته سردار شمس دولت آبادی، اقتدار ملی در سایه فرهنگ، اقتصاد، علم و دانش محقق می شود.

وی افزود: در حرکت رو به جلو و پیشرفت ایران اسلامی هرگز نباید دفاع مقدس و شهدای گرانقدر فراموش شوند و همواره باید آنها را آئینه عمل خود قرار دهیم.

همایش بصیرت افزایی در سپاه ناحیه ساوه با موضوع تبیین شعار سال 93 با حضور جمعی از بسیجیان و پاسداران به مناسبت فرا رسیدن هفته عقیدتی برگزار و در آن از جمعی مربیان عقیدتی و هادیان سیاسی با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.ک/2

7338/686

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.