سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۳

به گزاش خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگارانن، ویژه برنامه “ماه عسل” در دومین روز از ماه مبارک رمضان با اجرا و تهیه‌کنندگی “احسان…

به گزاش خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگارانن، ویژه برنامه “ماه عسل” در دومین روز از ماه مبارک رمضان با اجرا و تهیه‌کنندگی “احسان علیخانی” از شبکه سه سیما مهمان خانه‌های روزه‌داران شد.

“علیخانی” پس از سلام و احوالپرسی با هموطنان عزیز، از بابت انرژی‌های ارسالی مخاطبان به جهت آغاز “ماه عسل 93” قدردانی کرد و اظهار داشت که امیدوارم حال همه مخاطبان خوب باشد و سپس در خصوص مهمان شب گذشته خود که اختصاص به “شهید ایرج خرم جاه” و “زمردیان” داشت، گفت” گویا قرار است درباره این شهید و داستان زندگی‌اش فیلم بسازند ولی خواهشا اگرقد و اندازه‌ تراژدی و داستان جذاب آن توان دارید این کار را انجام بدهید و بعد با طعنه اظهار کرد؛ که بعضی از کارگردانان اعتماد به نفس عجیبی دارند.

تیتراژ آغازین با صدای “مرتضی پاشایی” در دومین روز هم در فضای “ماه عسل” طنین انداز شد و سپس گوی صدفی رنگ باز شد و مهمانان برنامه مشخص شدند مهمانان برنامه یک زوج به همراه فرزندشان “رونیکا” بودند که سال گذشته در همین برنامه حضور پیدا کرده بودند و داستان زندگیشان بدین گونه بود که زن دارای بیماری سرطان بود اما با این وجود ازدواج کرده و صاحب فرزند دختری به نام “رونیکا” شده بودند.

زن عنوان کرد که پس از حضور در برنامه “ماه عسل 92” واکنش‌های مردم بسیار شدید بود حضور من در این برنامه به همراه همسر و فرزندم نشان دهنده یک زندگی دوباره به مخاطبان و مردم بود.

من الان در صحت کامل به سر می‌برم چندین سال است که دارو مصرف نمی‌کنم و بعد رو به “علیخانی” عنوان کرد من الان حضور دارم شاید ده سال دیگر نباشم اما شما هستید و علیخانی در جواب به این نکته اظهار کرد؛ که عمرا، امسال هم که من روی آنتم، برایم بسیار عجیب است چه برسد به اینکه ده سال دیگر هم باشم.

“علیخانی” در ادامه اظهار داشت: که ما سوژه برای پرداخت در برنامه زیاد داریم ولی حضور مهمانان سال گذشته ما در این برنامه تنها به دلیل این بوده که مخاطبان جویای قصه مهمانان ما بودند و به همین علت ملزم دانستیم که این دو برنامه را به سرنوشت مهمانان سال قبل خود اختصاص دهیم و سپس کلیپی از سرنوشت مهمان دیگر “ماه عسل 92” پخش شد، مادری که پس از مرگ فرزندش اعضای بدنش را اهدا کرده بود و با حضور در ماه عسل سال گذشته با گیرنده قلب فرزندش مواجه شد.

و اما مهمان بعدی “ماه عسل” که در صدف سفید رنگ قرار گرفته بود هم خانمی بود که به دلیل بیماری HIV به همراه دو فرزند پسرش سال گذشته در برنامه حضور یافته بود.

مهمانان شرح حال خودشان را بعد از حضور در ماه عسل سال گذشته اینگونه عنوان کردند که بعد از برنامه مشکلی نداشتیم ولی بعد از چند مدت فرزندانم دوستان صمیمی خود را از  دست دادند چرا که آنها تمایل به دوستی با کسی که مادرش به این بیماری مبتلا شده را نداشتند و در پایان  اظهار داشت: که بعد از این برنامه چند نفر به زندگی امیدوار شدند و همین برای من کافی بود.

مهمان بعدی زوجی بودند که سال‌های قبل در همین برنامه “ماه عسل” حضور یافته بودند و ویژگی خاصشان این بود که از فرزند معلولی که از بهزیستی آورده بودند به مدت 20 سال مراقبت کردند و پس از مرگ پسرشان، در ماه عسل سال گذشته فرزند دیگری از سوی بهزیستی داده شد حال فرزندشان و خودشان خوب بود و رفتن فرزند معلولشان که “میلاد” نام داشت را حکمت و آمدن “شاهین” فرزند جدیدشان را رحمت تلقی کردند و اینکه حضور شاهین در زندگیشان آنها را از افسردگی نجات داد.

علیخانی در پایان با جمله ماهتون عسل دفتر دوم “ماه عسل” را بست.

گزارش از سمیه مردانی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.