یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، آرزو گلكار صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری شهرستان سمنان ضمن اشاره…

به گزارش خبرنگار مهر، آرزو گلكار صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری شهرستان سمنان ضمن اشاره به برگزاری تور بازديد از جاذبه‌هاي كويري ویژه این شهرستان اظهار داشت: با توجه به استقبال چشمگير مردم از برگزاري تور قلعه سارو، اين تور صبح روز جمعه دوم آبان ماه و در محل كوير سمنان، كوير دلازيان و معدن گوگرد برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينكه شركت براي عموم در اين تور آزاد است، گفت: علاقمندان تا 29 مهرماه فرصت دارند با مراجعه حضوري به اداره ميراث‌فرهنگي شهرستان سمنان واقع در خانه تدين و يا تماس با شماره 33341650-023 براي شركت در اين تور ثبت نام كنند.

سرپرست اداره ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان سمنان هدف از برگزاري اين تور را معرفي هر چه بيشتر جاذبه‌هاي گردشگري استان و ترويج گردشگري عنوان كرد و افزود: آشنايي مردم با جاذبه‌هاي گردشگري استان، نقش مهمي در تبليغ و ترويج گردشگري به مسافران و گردشگران ساير استانها دارد.

گلکار با بيان اينكه شهرداري سمنان و جمعيت هلال احمر استان در برگزاري اين تور مشاركت دارند، گفت: هزينه شركت در اين تور براي هر نفر 200 هزار ريال است.

وی در خاتمه بایادآوری اینکه كوير دلازيان و سمنان در فاصله 30 کیلومتری مركز شهر سمنان قرار دارد و  دارای  پدیده های ژئومورفولوژیک است گفت: در صورت مساعد بودن شرايط آب و هوايي، تور بازديد از ساير نقاط شهرستان تا پايان سال برگزار مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.