یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۱۱:۰۳

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: در شش ماه ابتدای سال جاری 12 میلیون و 549 هزار و 600 کیلوگرم آرد…

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: در شش ماه ابتدای سال جاری 12 میلیون و 549 هزار و 600 کیلوگرم آرد در بین روستاییان استان قزوین توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه قزوین، ناطق معین‌الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین میزان توزیع آرد خانه پز روستایی را یک میلیون و 241 هزار و 720 کیلوگرم و آرد خبازی را 11 میلیون و 307 هزار و 880 کیلوگرم عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: نخستین و مهم‌ترین وظیفه بخش کشاورزی، تامین غذا و امنیت غذایی برای جامعه و عرضه مواد خام مورد نیاز است که به دلیل اهمیت تولید محصولات کشاورزی مطابق با استانداردهای تعریف شده در دنیا، گامی بلند در رسیدن به خودکفایی در تولید محصولات مختلف کشاورزی محسوب می‌شود.

توزیع بیش از دو میلیون کیلوگرم آرد در بین روستاییان تاکستان

علی محمد حیدری رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان تاکستان بیان کرد: در شش ماه ابتدای سال جاری دو میلیون و 692 هزار و 440 کیلوگرم آرد در بین روستاییان شهرستان تاکستان توزیع شد.

وی میزان توزیع آرد خانه پز روستایی را 59 هزار و 840 کیلوگرم و آرد خبازی را دو میلیون و 632 هزار و 600 کیلوگرم اعلام کرد.

این مسئول، هدف از توزیع آرد بین روستاییان را ارائه خدمات بهتر و در راستای حمایت از روستاییان دانست و افزود: از مهم‌ترین مزایای این اقدام تعاونی‌های روستایی، کاهش رفت و آمد روستاییان، صرفه جویی در وقت و هزینه است.

توزیع 2 میلیون و 950 هزار کیلوگرم آرد در بین روستاییان بوئین زهرا

علی محمدزادگان رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بوئین زهرا اظهار کرد: در شش ماهه ابتدایی سال جاری دو میلیون و 950 هزار کیلوگرم آرد در بین روستاییان این شهرستان توزیع شد.

وی میزان توزیع گازوئیل و نفت سفید در بین روستائیان شهرستان بوئین زهرا را به ترتیب 810 هزار لیتر و 688 هزار و 600 لیتر اعلام کرد.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بوئین‌زهرا خاطرنشان کرد: برنامه مدیریت کالاهای مصرفی هرساله برای حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *