چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۷

مسعود رنجبریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر طول مسیر فیبرنوری شهر تهران حدود 985 کیلومتر است که با…

مسعود رنجبریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر طول مسیر فیبرنوری شهر تهران حدود 985 کیلومتر است که با اجرای برنامه های سال 1393 و با افزایش 105 کیلومتری شبکه فیبر نوری، طول این شبکه در تهران به هزار  و 90 کیلومتر خواهد رسید.

وی ادامه داد: همچنین در راستای هوشمند سازی مدیریت ترافیک اقداماتی مانند افزایش دوربین های ثبت تخلفات و دوربین های نظارت تصویری در دستور کار است.

رنجبریان گفت: در حال حاضر تعداد دوربین نظارت تصویری شهر تهران هزار و 54 دستگاه است که با اجرای برنامه سال 1393 به میزان 100 دستگاه، تعداد دوربین نظارت تصویری پایتخت به هزار و 154 دستگاه خواهد رسید.

مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین در خصوص در دوربین ثبت تخلف سرعت شهر تهران گفت: هم اکنون تعداد این دوربین ها در شهر 187 دستگاه است که با اجرای برنامه های سال 1393 تعداد دوربین ثبت تخلف سرعت شهر تهران به حدود 300 دستگاه خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد دوربین های ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز شهر تهران 79 دستگاه است که با اجرای برنامه سال 1393  تعداد بیش از 100 تقاطع شهر به این سیستم مجهز خواهند شد.

رنجبریان در پایان از نصب دوربین های ثبت تخلف عبور از خطوط تندرو اتوبوسرانی خبر داد و گفت: در تلاشیم که امسال 38 دستگاه دوربین ثبت تخلف عبور از خطوط تندرو و اضطرار در تهران نصب و راه اندازی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.