یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل فراهاني رئيس دانشگاه پيام نور كشور بعد از ظهر شنبه در ديدار با استاندار هرمزگان توسعه كيفي دانشگاه…

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل فراهاني رئيس دانشگاه پيام نور كشور بعد از ظهر شنبه در ديدار با استاندار هرمزگان توسعه كيفي دانشگاه پيام نور را يكي از اولويت هاي مهم اين دانشگاه در سال 93 عنوان كرد و افزود: از جمله برنامه هاي ما در راستاي تحقق اين هدف افزايش دوره هاي تحصيلات تكميلي و دكترا در دانشگاه پيام نور است.

وي ادامه داد: ارتقا جايگاه علمي اساتيد دانشگاه پيام نور و تسهيل روند ادامه تحصيل و افزايش بورسيه ها از جمله ديگر برنامه هايي است كه مد نظر داريم.

رئيس دانشگاه پيام نور كشور افزود: برنامه ريزي هاي خوبي انجام داده ايم تا فضا و امكانات مورد نياز از جمله امكانات آزمايشگاهي در دانشگاه هاي پيام نور سراسر كشور تامين و تجهيز شود.

فراهاني گفت: در استان هرمزگان نيز ضمن تامين تجهيزات و امكانات، در راستاي توسعه تحصيلات تكميلي در دانشگاه پيام نور گام بر مي داريم.

وي خاطرنشان كرد: همچنين رشته هاي فني و مهندسي در دانشگاه پيام نور در حال توسعه است كه در اين راستا توسعه رشته هاي مرتبط با بخش شيلات و دريا و همچنين كشاورزي در استان هرمزگان مورد توجه قرار مي گيرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.