پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، جاسم جادري عصر چهارشنبه در دومين نشست شوراي اداري استان هرمزگان كه با حضور دكتر لاريجاني رئيس مجلس شوراي…

به گزارش خبرنگار مهر، جاسم جادري عصر چهارشنبه در دومين نشست شوراي اداري استان هرمزگان كه با حضور دكتر لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، با گراميداشت 10 ارديبهشت روز ملي خليج فارس به مزيت هاي استان هرمزگان اشاره كرد و بيان داشت: با حسن تدبير دولت يازدهم و همچنين حمايت مجلس شوراي اسلامي، آرامش خوبي بر كشور حكمفرما شده و مسئولان با وحدت و همدلي براي تحقق اهداف كشور تلاش مي كنند.

وي ادامه داد: نامگذاري امسال به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي از سوي مقام معظم رهبري بسيار حكيمانه بوده و دولت تلاش مي كند تا در چارچوب قوانين و دستورالعمل ها كارها را انجام دهد.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه استان هرمزگان در طول تاريخ شاهد وحدت و برادري مردم اين ديار بوده است، افزود: اين استان از دو منطقه آزاد و پنج منطقه ويژه اقتصادي برخوردار است كه براساس قوانين، اين مناطق ارتباط كاري بسيار كمي با مديريت استان هرمزگان دارند و متاسفانه در بسياري موارد به صورت جزيره اي عمل مي كنند.

جادري تصريح كرد: همچنين در استان هرمزگان شاهد توسعه نامتوازن بوده ايم به گونه اي كه به غير از مركز استان و شهرستان بندرخمير، در ساير شهرستان هاي هرمزگان كارخانجات صنعتي احداث نشده است.

وي گفت: در شرق و غرب استان هرمزگان محروميت هايي وجود دارد كه از مجلس مي خواهيم تا در رفع اين مشكلات به ما كمك كند.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: برخي از روستاهاي استان هرمزگان نيز از داشتن آب، برق و راه مناسب محروم هستند و ميزان بيكاري در شهرستان بشاگرد بيش از 50 درصد است.

جادري اضافه كرد: مردم هرمزگان همواره مدافع و پاسدار مرزهاي كشور و آب هاي نيلگون خليج فارس و انقلاب شكوهمند اسلامي و آرمان هاي بلند حضرت امام (ره) بوده اند و بايد با تمام وجود به اين مردم خدمت كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.